Docieraj wszędzie dzięki plakatowaniu

Plakatowanie w formie OUTDOOR i INDOOR na terenie całego kraju, w największych miastach Polski. Stań się widoczny w swoim mieście dzięki najbardziej sprawdzonej metodzie promocji marketingowej. Wybierz odpowiedni sposób ekspozycji i stań się rozpoznawalną marką już teraz.

Słupy ogłoszeniowe

Słupy ogłoszeniowe

To jeden z najbardziej popularnych nośników reklamy OUTDOOR. Dotrzyj do mieszkańców polskich miast za sprawą plakatów na słupach reklamowych umiejscowionych w ruchliwych punktach. Wykorzystaj jego możliwości dzięki Nam!

Tablice ogłoszeniowe

Tablice ogłoszeniowe

To uniwersalny nośnik, który znajduję się często w populanych miejscach miasta. Rozklejanie plakatów na klatkach schodowych, szkołach, akademiach oraz akademikach to doskonały sposób na uwidoczenienie Twojej kampanii.

Nośniki reklamy

Inne środki ekspozycji

Bilbordy, ściany budynków i wiele więcej. Oferujemy wynajem nośników wielkoformatowych na potrzeby długich jak i krótkich kampanii plakatowych. Rozwieszamy plakaty tam gdzie są odbiorcy - pozwól się zauważyć przechodniom

Plakatowanie w całej Polsce

Nasza agencja świadczy usługi wynajmu nośników reklamowych w całej Polsce, w największych miastach. Plakatowanie, które oferujemy to skuteczne rozklajanie plakatów w dowolnym rozmiarze i formie — na terenie całego kraju.


Zajmujemy się ekspozycją plakatów w takich miastach Polski jak: Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk — Trójmiasto, Katowice, Gliwice, Świętochłowice, Ruda Śląska, Wrocław, Łódź, Szczecin, Bydgoszcz, Bytom, Lublin, Świdnik, Biała Podlaska, Słupsk, Toruń, Zielona Góra, Rzeszów, Nowy Targ, Białystok, Kielce, Olsztyn, Gdynia, Kalisz i wiele innych. Zapewniamy pomoc w doborze formy, rozmiaru plakatu oraz sposobie dystrybucji.

plakatowanie
Plakatowanie Polska

Reklama, która jest dostępna 24/7

Plakaty są świetnym rozwiązaniem, jeśli mowa jest o dostępności i długości okresu przydatności w porównaniu do innych mediów. W odpowiednim miejscu plakat może przykuwać swoją uwagę przez bardzo długi czas w zależności od aktualności na nim zawartych. Plakat jest dostępny również dla czytelników o każdej porze dnia i nocy co czyni go bardzo przystępnym nośnikiem reklamowym.


Stosując się do tej zasady, plakatowanie staje się bardzo korzystnym rozwiązaniem marketingowym, bazującym na niskich kosztach oraz skuteczności działania. Stań się widoczny dla tysięcy ludzi w największych miastach Polski dzięki usłudze plakatowania.

Przystępność formy plakatowania

Plakaty reklamowe są niedrogie i oferują wysoki zwrot z inwestycji w stosunku do reklam w gazetach i czasopismach. Plakat klienta może kosztować różnie, w zależności od projektu i wielkości. Dystrybucja poprzez stażystów lub pracowników godzinowych powoduje również ograniczenie kosztów. Gdy porównasz te wartości z ceną za reklamę w małym pudełku w lokalnej gazecie albo w radiu, plakatowanie staje się rozsądnym wyborem.

Proponujemy bardzo przystępne ceny i podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Wykorzystamy w 100% możliwości każdego budżetu przeznaczonego na reklamę w danej firmie.

tanie plakatowanie

Specyfika naszej pracy

Każdy etap naszej pracy jest wykonywany w sposób profesjonalny i staranny. Dbamy o każdy szczegół, aby kampania przebiegła bezbłędnie. Cenimy Twój czas, jak i pieniądze. Nasz zespół dopilnuję wszystkiego, żeby spełnić wymagania narzucone przez klientów. Robimy wszystko z pasją i pełnym zaangażowaniem, a plakatowanie to dziedzina, w której czujemy się pewnie!

people

Ustalenie celu

Swoją pracę rozpoczynamy od ustalania z klientem głównych celów i zamiarów przeprowadzenia kampanii plakatowania.

color_lens

Projektowanie

Po zatwierdzeniu planu plakatowania nasz zespół projektantów zajmuję się stworzeniem odpowiedniego plakatu.

aspect_ratio

Ekspozycja

Gotowe plakaty rozwieszamy po strategicznych miejscach danego miasta, gdzie znajduje się największe skupisko odbiorców.

local_see

Monitorowanie

Klient przez cały czas trwania kampanii plakatowania ma wgląd w jej przebieg. Przygotowujemy raporty oraz fotorelacje.

Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z naszymi specjalistami i uzyskaj informację o ofercie nawet w ciągu 15 minut. Jesteśmy do Twoich usług od 09:30 do 17:30 od poniedziałku do piątku.

(22) 299 46 79

info@dystrybucjaulotek.com